EBİLSAD Bölgemizde faaliyet gösteren Bilişim Sanayicileri, Kurum ve kuruluşlar ile Bilişim Uzmanları arasında, birlik ve dayanışma yaratmak, hizmet verdikleri alanlarda büyümelerini sağlamak, menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak için kurulmuş sektör derneğidir.
EGE BİLİŞİM SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

EBİLSAD'dan Güncel Haberler


Yaşayan Laboratuvar Olarak Kent Projesi

24 Aralık 2015 Cuma İzmir Üniversitesi tarafından düzenlenen "Yaşayan Laboratuvar Olarak Kent Projesi" Paneli EBILSAD, IZKA, Depark, Başak Şehir Living Lab ve IBM’in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Devamı >>

Türkiye’de Girişimcilik Ekosistemi – Girişimcilikte İzmir’in Payı, Dünya’da ve Türkiye’de Melek Yatırımcılık

Dünya Bankası Danışmanı Oltaç Ünsal’ın , TEB Melek Yatırımcılık Platformu İş Geliştirme Müdürü Nilüfer Aktaş ve Girişim Merkezi Kurucu Ortağı Mehmet Şöhrap Sanlı’nın katılımlarıyla Melek yatırımcılık konularında Ebilsad üyeleri bilgilendirildi.

Devamı >>

Ar-Ge Mentor Ağı Projesi Kapanış Toplantısı ve Plaket

Ege İhracatçı Birliklerinde 5 Haziran Cuma günü Egesys tarafından gerçekleştirilen TÜBİTAK destekli “Ar-Ge Mentor Ağı” proje kapanış töreni Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mehmet Salih Arıkök katılımıyla gerçekleşti.

Facebook'ta paylaş!  Twitter'da paylaş! Devamı >>

Bulut Bilişim 2015'te Dönüşümü Hızlandıracak

Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı, Bulut ve Rekabet Programları Sorumlusu Onur Koç, Ege Bilişim Sanayicileri Derneği’ni (EBILSAD) ziyaret ettiDevamı >>

EBİLSAD BAŞKANI ERKAN SALDIR UYARDI!

Ege Bilişim Sanayicileri Derneği (EBILSAD) Başkanı Erkan Saldır, E-ticaret için yapılan yeni düzenlemelerin SMS ve e-posta pazarlama sektöründe izinsiz (spam) gönderileri azaltacağını ve doğru konumlanan şirketler için bir fırsat olabileceğini söyledi.

Devamı >>

Başkanımızın Mesajı

Bilişim sektörünün büyük önem kazandığı çağımızda, sektörde aktif rol oynayan kurum ve kuruluşlar arasında birlik ve beraberliği, üyelerin hizmet verdikleri alanlarda büyümelerini sağlamak adına yola çıktık. 2012 yılından itibaren faaliyet gösteren derneğimizin, bilişim hizmetlerinin hak ettiği değeri görmesi için çalışmalar yapmak ve sektöre daha...

Devamı >>

ITEA'3 Toplantısı

Tarih: 15.05.2014  ITEA3 Kick-of 2014
Yer:  İzmir Ticaret Odası


Devamı >>

III. Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi

Tarih:10 Mayıs 2014 Cumartesi Saat:10:00
Yer:Yaşar üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü
Devamı >>

Derneğimizin Yeni Ofisinin Açılışı

Açılıştan görüntüler...


Devamı >>

Derneğimizin Açılışında Sizleri Aramızda Görmekten Onur Duyarız.

Tarih:25 Nisan 2014 Cuma Saat:15:00
Yer:Şair Eşref Bulvarı Yorsan İş Merkezi No :26 Kat:7 D/14 Çankaya /İZMİRDevamı >>

25/07/2013 Ebilsad İftar Yemeği

Ebilsad Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Saldır,  Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı İzmir Millet Vekili Prof.Dr.Mehmet S.Tekelioğlu,Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Galip Akhan ve sanayicilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.


Devamı >>

20/06/2013 Izmir Üniversitesi Ve Ebilsad’dan Önemli Işbirliği

Ege Bilişim Sanayicileri Derneği ve İzmir Üniversitesi arasında yapılacak işbirliği ile yazılım konusunda akademik deneyim sektöre aktarılacak, sektöre yönelik projelerde yer alan mezunların beyin göçü engellenecek.

Devamı >>

23/05/2013 IBM, Sunduğu Çözümleri Üyelerimize Anlattı.

IBM Çözümleri ile  Katma Değerli ve Karlı Çözümler Oluşturmanın Yolları
EBILSAD üyeleri IBM’in bağımsız yazılım evleri ve çözüm sağlayıcı şirketler için sunduğu çözümleri dinlemek üzere IBM İzmir merkezinde düzenlenen toplantıya katıldı.

Devamı >>

01/02/2013 Tarihinde Ebilsad, 35 Proje Hareketi Izmir Ofisini Ziyaret Etti.

EBİLSAD İzmir’i marka kent yapmak için üretilen 35 projeyi daha iyi anlamak ve tanımak için 35 Proje Hareketi İzmir Ofisini ziyaret etti.


Devamı >>

12/01/2013 Seyirtepe'de Vizyon Toplantısı

EBİLSAD vizyonunu anlatmak için İzmir Seyirtepe restoran da yapılan toplantıda sektör temsilcileri bir araya geldi.
Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Erkan SALDIR EBİLSAD’ın sektör için önemine değindi.

Devamı >>

Olağan Genel Kurul İlanı

EBİLSAD genel kurul toplantısı 15 Haziran 2013 tarihinde İzmir Seyirtepe'de Saat 11:00 ’da yapılacaktır. Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 22 Haziran 2013 tarihinde yapılacaktır. Tüm üyelerimize saygıyla duyurulur.

Devamı >>

12.12.2012 tarihinde EBİLSAD kuruluş duyurusu yapıldı.

EBİLSAD 12.12.2012 tarihinde Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde bilişim sanayicilerinin katılımı ile Dernek Amaçları ve bölgemizde yapılacak çalışmalara ilişkin bilgilendirme toplantısı kahvaltı eşliğinde yapılmıştır.

Devamı >>
-

Amaçlarımız

Video Oynatıcı